Kariérní pouť

Kariérní pouť

Chatbot, který prodává vstupenky na jeden z nejlepších a nejoriginálnějších veletrhů práce v Česku.

Více..

  • Problém

    Pořadatel konference Kariérní pouť a zároveň provozovatel portálu Cocuma.cz Petr Skondrojanis se na nás obrátil s potřebou pomoci. Chtěl mít co nejdříve vyprodaný první ročník konference Kariérní pouť, která je určena hlavně pro studenty a absolventy. Této cílové skupině by měly odpovídat i prodejní kanály.

  • Naše řešení

    Petrovi jsme navrhli, že vytvoříme chatbota na prodej vstupenek, do kterého budou padat studenti a absolventi, které se nám podaří oslovit kampaní na Facebooku a Instagramu. Předpokládali jsme, že chatbot ve Facebook Messengeru bude nejlepším a nejefektivnějším kanálem pro cílovou skupinu mileniálů. Zároveň jsme Petrovi pomohli s kampaní na sociálních sítích.

1 měsíc

0
uchazečů, se kterými chatbot komunikoval
0
uchazečů chatbot předvybral a propojil na HR manažery
0
%
uchazečů komunikovalo o víkendu a většina mimo pracovní dobu
0
hodin
chatbot ušetřil HR specialistům pre-screeningem

O Kariérní pouti

Kariérní pouť je event, který propojuje studenty a absolventy s firmami jinak. Místo, kde mohou potenciální zaměstnanci potkat “svou” firmu a porozumět jejim hodnotám. Pořadatelé vytvářejí prostředí, které mladým talentům pomůže více pochopit jejich silné stránky a kde zjistí, jak je využít na cestě za spokojeným pracovním životem.

Poznali jste se v tomto příběhu?