Mubea

Mubea Chatbot

Chatbot pro nábor pracovníků do výroby pro závody v Dolních Kralovicích, Prostějově a Žebráku. Za 30 dní chatbot zpohovoroval 479 lidí a 170 nejrelevantnějších propojil na HR manažery.

Více..

  • Problém

    Kvůli dnešní složité situaci na trhu práce Mubea chtěla zvýšit povědomí o své značce ve spádových oblastech svých výrobních závodů v Česku – Dolní Kralovice, Prostějov, Žebrák a hlavně pomoci nabrat klíčové lidi do výroby karbonových dílů a dalších součástek pro automobilky z celého světa. Vše mělo být v souladu s vizí skupiny Mubea stát se světovým lídrem ve vývoji a výrobě automobilových výrobků a nasazovat nejnovější technologie pro automatizaci a digitalizaci procesů.

  • Naše řešení

    Pro Mubeu jsme vyvinuli náborového chatbota, který dokáže vyzpovídat uchazeče o předchozích zkušenostech z výrobních a strojírenských firem a o tom, jakou práci preferují. Chatbota jsme spustili paralelně na Facebooku Mubea na kariérních stránkách od jobs.cz. Společně s chatbotem jsme spustili náborovou Facebook kampaň cílenou na regiony, ve kterých má Mubea své výrobní závody.

1 měsíc

0
uchazečů, se kterými chatbot komunikoval
0
uchazečů chatbot předvybral a propojil na HR manažery
0
%
uchazečů komunikovalo o víkendu a většina mimo pracovní dobu
0
hodin
chatbot ušetřil HR specialistům pre-screeningem

4 měsíce

0
uchazečů, se kterými chatbot komunikoval
0
uchazečů chatbot předvybral a propojil na HR manažery
0
%
uchazečů komunikovalo o víkendu a většina mimo pracovní dobu
0
hodin
chatbot ušetřil HR specialistům pre-screeningem

Řekli o nás

Spolupráce s agenturou Feedyou na velmi profesionální úrovni, nasazení chatbota a kampaně na Facebooku nám pomohla rozšířit povědomí o naší společnosti a přivedla do našich řad nové zaměstnance.Kateřina Pořízková, HR Managerka @ Mubea

Co plánujeme nyní

Počkáme na celkové výsledky mimořádně úspěšné implementace chatbota, abychom ho rozvíjely a učili ho komunikovat směrem k dalších strategickým pozicím, které Mubea potřebuje obsadit.

O společnosti Mubea

Společnost Mubea je lídrem na trhu v mnoha segmentech průmyslu s pružinami a v posledních letech dosáhla globalizace ve všech významných zemích. Dnes realizuje obrat 2,2 mld. € s 13 000 zaměstnanci po celém světě ve 39 výrobních a vývojových místech. Ve zvýšené míře se koncentruje na automobilový průmysl jako na šanci pro další rozvoj.

Poznali jste se v tomto příběhu?